Історія

Історія десятків років успіху швейного виробництва "Горинь"

 

 

Швейне виробництво в м.Славута розпочалось з створення артілі ім.Михайлова у вересні 1945 р. ім.Михайлова. В артілі працювало 60 чоловік,які шили сорочки, білизну, тілогрійки,перешивали солдатські шинелі на пальта. Вже на той час підприємство показувало одні з кращих результатів ефективності в країні.

Завдяки високоефективні роботі в сімдесяті роки підприємство розширюється та збільшує свій асортимент. Ці роки ознаменувалися для фабрики будівництвом двох двоповерхових цехів, в яких випускався спецодяг, ватні куртки, натільна та постільна білизна.

З 1984 року фабрика успішно виконувала замовлення Міністерства оборони країни. ПІдприємство реалізує мобілізаційні плани та є стратегічно важливим для держави. В цей час суттєво розширена матеріальна база виробництва, покращені умови праці працівників.Будується новий цех, склад, їдальня, дитячий садок та житловий будинок. У дев’яностих на підприємстві та його філіях працює понад 1200 швачок.

У серпні 1994 року підприємство приватизовано. Нова назва підприємства «Славутське виробничо-торгівельне колективне швейне виробництво «Горинь». В цей час виконували велике замовлення угорської фірми на пошиття сорочок, блуз, робітничих костюмів з давальницької сировини. Висока якість виробів регулярно відзначається подяками та нагородами від замовника.

1999 року підприємство перейменовано на ЗАТ «Горинь» у відповідності до чинного законодавства. Нині це - ПрАТ «Горинь». За роки роботи підприємство та його працівники відзначені державними нагородами, грамотами та подарунками Міністерства оборони, Хмельницької обласної адміністрації та ради.

Сьогодні це потужне виробництво, яке відповідає високим соціальним стандартам, підтвердженим міжнародним аудитом, оснащене сучасним обладнанням, на якому працюють віддані справі кваліфіковані фахівці .
Славутчани шиють спецодяг для працівників відомих брендів «Мерседес Бенц», «Сканія», «БМВ», «Арселорміттал» та інших. Сотні зразків продукції для Європи. Наша історія - це десятки років успіху та великий досвід.

Професійний пошив спецодягу. Досвідчений та оснащений персонал